Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
2
10:15, 15.05.2019
Balkon może stać się naszym ulubionym pokojem. Jeżeli zaplanujemy tu przestrzeń funkcjonalną i atrakcyjną, z pewnością polubimy wypoczynek w tym miejscu. Co będzie modne na balkonie w tym sezonie? Dowiesz się na naszym blogu. Balkon to lekko zapomniana przestrzeń, którą traktujemy jak schowek na niepotrzebne meble czy suszarnię. Tymczasem wystarczy kilka elementów, aby odczarować tę przestrzeń. Co warto kupić na balkon w tym sezonie? Zapraszamy na bloga, gdzie zdradzamy ciekawe nowości.
15:00, 04.03.2019
W trakcie podejmowania współpracy, pracownika z pracodawcą podpisywana jest umowa, która reguluje obowiązki i prawa obu tych stron. Jednym z rodzajów takiej umowy, jaki może zostać podpisany – jest właśnie umowa o pracę.
14:57, 04.03.2019
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej, zwłaszcza jednoosobowej może być atrakcyjne pod względem finansowym oraz wiązać się ze sporą swobodą i niezależnością. Mimo, że jednoosobowa działalność gospodarcza jest bardzo rozpowszechniona, to można upatrywać się licznych wad i zalet.
14:49, 04.03.2019
Jednym z przywilejów osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę jest prawo do urlopu wypoczynkowego. Pracodawca ma obowiązek udzielenia takiego urlopu, ponieważ nieprzestrzeganie przepisów w tym zakresie, zagrożone jest karą grzywny. Co należy wiedzieć na temat urlopu wypoczynkowego?
14:45, 04.03.2019
Uprawnienia pracownicze związane z otrzymaniem urlopu w przypadku urodzenia dziecka, nie przysługują jedynie dla matki. Ojciec również pełni bardzo ważną funkcję i dlatego przepisy prawa przewidziały dla niego możliwość skorzystania z urlopu tacierzyńskiego oraz ojcowskiego.
10:36, 23.01.2019
Osoby rozpoczynające swoją przygodę z rynkiem pracy często nie zdają sobie sprawy, jak ważne jest napisanie dobrego CV. To właśnie nasz życiorys zawodowy jest przepustką do otrzymania konkretnej posady. Warto zastanowić się, na jakie kwestie zwraca uwagę każdy potencjalny pracodawca.
10:33, 23.01.2019
Rozmowa kwalifikacyjna często jest kluczowym etapem w rekrutacji na wymarzone stanowisko. Warto jak najlepiej się do niej przygotować, pamiętając także o mowie ciała. Znaki niewerbalne oraz nasza stylizacja są tak samo ważne, jak udzielanie rekruterowi właściwych odpowiedzi.
10:31, 23.01.2019
Branża ubezpieczeniowa rozwija się w błyskawicznym tempie, czego dowodem jest pojawianie się kolejnych firm świadczących usługi w tym zakresie. Warto związać się z nią zawodowo, ponieważ nawet na początkowym szczeblu kariery można liczyć na satysfakcjonujące wynagrodzenie.
10:28, 23.01.2019
Usługi profesjonalnych dietetyków są na wagę złota – z roku na rok wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów z tego zakresu. Warto związać swoją przyszłość z tym zawodem, pamiętając, że ma on wiele wspólnego z biologią, chemią i medycyną.
10:25, 23.01.2019
Czy prawo jazdy może być kluczem do otrzymania atrakcyjnej posady? Jak najbardziej – współczesny rynek potrzebuje kierowców, w tym przede wszystkim osób z doświadczeniem. Nierzadko praca na tym stanowisku wiąże się z naprawdę wysokim wynagrodzeniem.
11:36, 15.01.2019
Poślizg, stłuczka, zbita szyba, uszkodzone koło. Scenariusz zimowych zdarzeń na gminnych, powiatowych i innych polskich drogach jest prosty. Wystarczy źle odśnieżona nawierzchnia, trochę lodu, a czasami i zbyt duża prędkość jazdy i problem gotowy. Dodajmy, że kłopoty może mieć zarówno kierowca, jak i zarządca drogi. A o tym, który z nich bardziej przyczynił się do kraksy zdecyduje czasami dopiero sąd.
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
12:55, 05.11.2018
Tak samo jak potrzebujemy elektryczności w naszych domach, taką samą potrzebę posiadają pojazdy. Niemniej jednak z oświetleniem jest to trochę na odwrót, gdyż potrzebujemy go bardziej na zewnętrz, niż w wewnątrz samochodów. Oświetlenie samochodu nie jest takie jak każde inne oświetlenie. Jest ono skonstruowane do konkretnej marki samochodu, gdyż w przeciwnym razie nie będzie ono kompatybilne. Jeśli przednie reflektory Twojego auta, na przykład, ulegną uszkodzeniu wskutek drobnej kolizji, będziesz musiał wymienić całą jednostkę. Znalezienie części zamiennej nie jest problemem, gdyż na rynku dostępnych jest bardzo dużo części zamiennych.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
© sompolno24.pl | Prawa zastrzeżone