Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
14:19, 28.08.2020
Oddanie swojego sklepu w ręce większej marki może wydawać się dobrym krokiem na przód w celu promocji sklepu meblowego. Nie musimy się wówczas martwić o jego reklamę i sposób prowadzenia. Istnieje ogromna szansa, że nauczymy się zarządzać firmą na jeszcze wyższym poziomie, szczególnie jeśli tych umiejętności zawsze nam gdzieś brakowało. Jednak czy franczyza sklepu z meblami w Szczecinie to jedyny promocyjny zabieg, którego można dokonać?
11:41, 25.04.2020
Sen to niezwykle istotny element życia każdego z nas. To czas regeneracji dla ciała i umysłu, który pozwala na odzyskanie niezbędnej do działania energii. Szczególną rolę odgrywa w życiu dzieci, bowiem naukowcy udowodnili, że jego odpowiednia ilość przyczynia się do wzmacniania odporności oraz zwiększania funkcji poznawczych mózgu. Nie wspominając już rzecz jasna o doskonałym samopoczuciu, jakie występuje u dziecka, gdy jest wyspane. Aby zapewnić naszemu maluchowi komfortowe warunki, musimy wyposażyć jego pokój w łóżko odpowiedniej wielkości z wygodnym materacem i poduszkami. Kropką nad i będzie tutaj estetyczna pościel, która przyciągnie uwagę malca i będzie stanowić dodatkową atrakcję. O czym pamiętać, aby wybrać tę właściwą?
12:20, 08.11.2019
Jeśli musisz wykonywać swoje obowiązki służbowy w godzinach nadliczbowych, przysługuje Ci dodatek do wynagrodzenia lub czas wolny od pracy. Ponad normę nie mogą pracować kobiety w ciąży, osoby niepełnosprawne i młodociani. Dowiedz się, jak obliczyć godziny nadliczbowe i przysługujący za nie ekwiwalent.
12:17, 07.11.2019
Na to, czy pracownik jest zadowolony ze swojej pracy, w dużej mierze wpływa wysokość jego pensji. Z czasem można wystąpić do szefa z prośbą o podwyżkę. Trzeba jednak liczyć się z tym, że będzie on miał na ten temat inne zdanie. Warto przygotować się na trudne negocjacje i na spotkanie zabrać ze sobą listę benefitów i zaproponować je jako kompromis.
12:13, 06.11.2019
Wynagrodzenie, płatny urlop, możliwość awansu i podnoszenia swoich kwalifikacji na szkoleniach – to przywileje, które przysługują nie tylko pracownikom zatrudnionym na pełny etat. Pracując w niepełnym wymiarze godzin też można z nich skorzystać. Część etatu daje uprawnienia m.in. do ochrony wynagrodzenia i świadczeń z ubezpieczenia społecznego.
12:09, 05.11.2019
Do tego, by skorzystać z praw przysługujących pracownikom, nie trzeba pracować w pełnym wymiarze godzin. Takie same przywileje mają osoby zatrudnione na pół etatu. Różnica polega jedynie na tym, że zostają one pomniejszone odpowiednio do wymiaru czasu pracy.
12:06, 04.11.2019
W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego jest kluczowym atutem decydującym o przyjęciu nas do wymarzonej pracy. Warto zainwestować w profesjonalne kursy językowe, aby zwiększyć swoje szanse i posiadać niezbędna w dzisiejszych czasach umiejętność.
12:04, 03.11.2019
Rynek pracy jest bardzo zróżnicowany i dlatego w wielu branżach to potencjalni pracownicy mogą dyktować warunki współpracy. Na niektóre stanowiska trudno jest znaleźć wykwalifikowanego specjalistę i tego powodu firmy starają się przyciągnąć osoby z doświadczeniem dodatkowymi korzyściami.
4
10:15, 15.05.2019
Balkon może stać się naszym ulubionym pokojem. Jeżeli zaplanujemy tu przestrzeń funkcjonalną i atrakcyjną, z pewnością polubimy wypoczynek w tym miejscu. Co będzie modne na balkonie w tym sezonie? Dowiesz się na naszym blogu. Balkon to lekko zapomniana przestrzeń, którą traktujemy jak schowek na niepotrzebne meble czy suszarnię. Tymczasem wystarczy kilka elementów, aby odczarować tę przestrzeń. Co warto kupić na balkon w tym sezonie? Zapraszamy na bloga, gdzie zdradzamy ciekawe nowości.
15:00, 04.03.2019
W trakcie podejmowania współpracy, pracownika z pracodawcą podpisywana jest umowa, która reguluje obowiązki i prawa obu tych stron. Jednym z rodzajów takiej umowy, jaki może zostać podpisany – jest właśnie umowa o pracę.
14:57, 04.03.2019
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej, zwłaszcza jednoosobowej może być atrakcyjne pod względem finansowym oraz wiązać się ze sporą swobodą i niezależnością. Mimo, że jednoosobowa działalność gospodarcza jest bardzo rozpowszechniona, to można upatrywać się licznych wad i zalet.
14:49, 04.03.2019
Jednym z przywilejów osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę jest prawo do urlopu wypoczynkowego. Pracodawca ma obowiązek udzielenia takiego urlopu, ponieważ nieprzestrzeganie przepisów w tym zakresie, zagrożone jest karą grzywny. Co należy wiedzieć na temat urlopu wypoczynkowego?
14:45, 04.03.2019
Uprawnienia pracownicze związane z otrzymaniem urlopu w przypadku urodzenia dziecka, nie przysługują jedynie dla matki. Ojciec również pełni bardzo ważną funkcję i dlatego przepisy prawa przewidziały dla niego możliwość skorzystania z urlopu tacierzyńskiego oraz ojcowskiego.
10:36, 23.01.2019
Osoby rozpoczynające swoją przygodę z rynkiem pracy często nie zdają sobie sprawy, jak ważne jest napisanie dobrego CV. To właśnie nasz życiorys zawodowy jest przepustką do otrzymania konkretnej posady. Warto zastanowić się, na jakie kwestie zwraca uwagę każdy potencjalny pracodawca.
10:33, 23.01.2019
Rozmowa kwalifikacyjna często jest kluczowym etapem w rekrutacji na wymarzone stanowisko. Warto jak najlepiej się do niej przygotować, pamiętając także o mowie ciała. Znaki niewerbalne oraz nasza stylizacja są tak samo ważne, jak udzielanie rekruterowi właściwych odpowiedzi.