Zamknij

Mechanik

Nr oferty: StPr/20/0827Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: LEŚNA 10, 62-610 Sompolno, powiat: koniński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Prace przy naprawie pojazdów ciężarowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 17.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Zawód:
    • Mechanik samochodów ciężarowych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: praktyka w naprawie poj. ciężarowych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Z.P.H.U. "TOMALA" Bilski Tomasz
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: LEŚNA 10, 62-610 Sompolno, powiat: koniński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Tomasz Bilski
      Numer telefonu: 606290879
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Oferta pracy zgodnie z UMSTAŻ/20/0059
      StPr/20/0506
      data rozpoczęcia pracy od 19.08.2020
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      -znajomość sprzedawanych produktów -obsługa klienta -wystawianie dokumentów sprzedaży -wydawanie towaru -sporządzanie raportów ze sprzedaży -sporządzanie spisu asortymentu znajdującego się w sklepie
      StPr/20/0984
      data rozpoczęcia pracy od 11.08.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Koordynowanie i weryfikowanie potrzeb zakupowych. Zamawianie materiałów i produktów. Utrzymywanie i kontrola stanów magazynowych. Wprowadzanie dokumentów do systemu, nadzór nad przepływem. Archiwizacja i przechowywanie dokumentów, obsługa telefoniczna i prowadzenie korespondencji.
      StPr/20/0924
      data rozpoczęcia pracy od 20.08.2020
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

      Prace przy naprawie pojazdów ciężarowych
      StPr/20/0827
      data rozpoczęcia pracy od 17.07.2020
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN