Zamknij

kierowca CE

Nr oferty: StPr/19/1611Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: LEŚNA 10, 62-610 Sompolno, powiat: koniński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Praca przy przewozie ładównków na terenie Polski.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Kierowca samochodu ciężarowego
      Uprawnienia:
      • PRAWO JAZDY KAT. CE
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Z.P.H.U. "TOMALA" Bilski Tomasz
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: LEŚNA 10, 62-610 Sompolno, powiat: koniński, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Tomasz Bilski
        Numer telefonu: 606290879
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        manicure, pedicure, hybryda, żele, henna, regulacja, zabiegi pielęgnacyjne, makijaż
        StPr/19/1656
        data rozpoczęcia pracy od 02.10.2019
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        modelowanie, czesanie, farbowanie, strzyżenie, upięcia, zabiegi pielęgnacyjne,
        StPr/19/1657

        Praca przy przewozie ładównków na terenie Polski.
        StPr/19/1611
        data rozpoczęcia pracy od 18.09.2019
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN