Zamknij

Kierowca samochodu ciężarowego C+E

Nr oferty: StPr/19/0854Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Leśna 10, 62-610 Sompolno, powiat: koniński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: przewóz mleka śmietany serwatki specjalistyczną cysterną do art spożywczych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 30.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Z.P.H.U. 'TOMALA' Bilski Tomasz
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Leśna 10, 62-610 Sompolno, powiat: koniński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Tomasz Bilski
      Numer telefonu: 606290879
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Praca przy przewozie ładównków na terenie Polski.
      StPr/19/1611
      data rozpoczęcia pracy od 18.09.2019
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      przewóz mleka śmietany serwatki specjalistyczną cysterną do art spożywczych
      StPr/19/0854
      data rozpoczęcia pracy od 30.08.2019