Zamknij
REKLAMA

Policjanci z nowym sprzętem od Burmistrza.

14:27, 28.02.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Nowoczesny alkomat i specjalistyczną latarkę od burmistrza Romana Bednarka otrzymali policjanci z Komisariatu Policji w Sompolnie. Zakupiony sprzęt doskonale sprawdzi się przy realizacji planów priorytetowych dzielnicowych.

Ograniczenie spożywania alkoholu w miejscach zabronionych, demoralizacja nieletnich i eliminowanie nietrzeźwych kierowców – to główne założenia do realizacji przez asp. Krzysztofa Kubackiego i st. sierż. Krzysztofa Skoczylasa, dzielnicowych z gminy Sompolno. Wraz z komendantem asp. szt. Grzegorzem Banasiakiem oraz Kierownikiem Ogniwa Prewencji asp. szt. Arturem Kowalskim poprosili o pomoc w zakupie dobrej klasy sprzętu w sompoleńskim Urzędzie Miejskim.

Potrzeby policjantów spotkały się ze zrozumieniem ze strony burmistrza Romana Bednarka i przewodniczącej Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Jolanty Bekier. Za 1500 zł kupili nowoczesny alkomat, który w kilka sekund pozwala ustalić stan trzeźwości badanego (bez konieczności używania ustników) oraz profesjonalną latarkę z zestawem ładowarek – sieciową i do samochodu.

W poniedziałek 25 lutego w Urzędzie Miejskim w Sompolnie odbyło się oficjalne przekazanie zakupionego sprzętu oraz podpisanie przez burmistrza umowy darowizny. Sprzęt już trafił do radiowozów sompoleńskich policjantów i z pewnością będzie często wykorzystywany.

źrodło/zdj KMP KONIN

REKLAMA
(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Ja Ja

0 0

Niech za kopalniakow się wezmą w końcu. Mało skarg już mieliście? I cisza z waszej strony 11:34, 28.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© sompolno24.pl | Prawa zastrzeżone