Zamknij

ZMIANA NA STANOWISKU KOMENDANTA POLICJI W SOMPOLNIE.

18:48, 09.04.2018 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Komendant Miejski Policji w Koninie odwołał ze stanowiska Komendanta Komisariatu Policji w Sompolnie podinsp. Dariusza Hamelę. Jego miejsce zajął asp. szt. Grzegorz Banasiak, dotychczasowy zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Kłodawie.

W poniedziałek 9 kwietnia w obecności Burmistrza Miasta Sompolno Romana Bednarka oraz Wójta Gminy Wierzbinek Pawła Szczepankiewicza w Komisariacie Policji w Sompolnie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której szef konińskich policjantów podinsp. Paweł Kiliańczyk odwołał dotychczasowego komendanta. Na jego miejsce Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu oddelegował asp. szt. Grzegorza Banasiaka – zastępcę Komendanta Komisariatu Policji w Kłodawie. Zmiana podyktowana była zamiarem przejścia komendanta Hameli na emeryturę, który od dzisiaj jest w dyspozycji Komendanta Miejskiego Policji w Koninie.

Komendant Miejski Policji w Koninie oraz samorządowcy podziękowali odchodzącemu komendantowi za współpracę, a jego następcy życzyli wielu sukcesów na niełatwej drodze budowania poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców gmin Sompolno i Wierzbinek.
 
żródło/foto KMP Konin.
(M.B)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© sompolno24.pl | Prawa zastrzeżone