Zamknij
REKLAMA

Sukces dziewcząt z pracowni plastycznej

15:10, 26.01.2020 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Sukcesem dziewcząt z pracowni plastycznej Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Sompolnie zakończył się udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym, którego motywem przewodnim była ?Rzeka ? dziedzictwo natury, kultury i tradycji?.

Tematem konkursu było ukazanie rzek polskich jako naturalnego i historyczno-kulturowego dziedzictwa. Ważnym aspektem imprezy było kształtowanie w dzieciach i młodzieży świadomości ekologicznej, kulturalnej, historycznej oraz przynależności do tradycji regionu. Poprzez kreatywność i twórczą interpretację uczestnicy konkursu mogli zaprezentować piękno i majestat rzek w różnych porach roku, ukazać ich walory i wyjątkowość.

Na konkurs z całej Polski nadesłano na konkurs 762 prace ze 109 placówek oświatowych i kulturalnych. Jury po obejrzeniu i ocenie prac postanowiło przyznać 25 nagród i 26 wyróżnień oraz 55 kwalifikacji do wystawy. I miejsce w konkursie zajęła Aniela Marciniak ( kat. wiek 11-13 lat) , II miejsce Martyna Korejba ( kat. wiek 11-13 lat) a III nagrodę otrzymała Maria Łukasik (kat. wiek. 14-16 lat) . Wśród wyróżnionych prac znalazły się obrazy namalowane przez Nataszę Ficner(kat. wiek. 14-16 lat)  i Jagodę Maciejewską(kat. wiek. 7-10 lat).

 

źródło MGOK Sompolno

 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%