Zamknij
REKLAMA

Świętojanki w Mąkolnie.

20:17, 18.06.2018 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę 17 czerwca przy pięknej pogodzie w Mąkolnie odbyły się "Świętojanki".

Podczas imprezy było mnóstwo atrakcji  dla dzieci, młodzieży i dorosłych m.in.: darmowe wesołe miasteczko, wspaniałe smakołyki przygotowane przez panie ze stowarzyszenia, loteria, przejażdżki konne, gry i zabawy sportowe. W międzyczasie  prezentowali się artyści amatorzy, którzy popisywali się tańcem, śpiewem, grą na instrumentach.
Na scenie wystąpili: młodzież  ze Szkoły Podstawowej w Mąkolnie, grupy taneczne z M-GOK, zespół  Kwiaciarki oraz folklorystyczny Dębowiacy, Lucky Band, grupa Skandal. Tradycyjnie odbył się konkurs na Najpiękniejszy  Wianek Świętojański. Organizatorzy uhonorowali na scenie medalami i upominkami zawodników poszczególnych konkurencji sportowych, a także młodych zawodników Błękitnych Mąkolno, którzy to wygrali zmagania ligowe. 

Gwiazdą wieczoru był zespół Hals z Teatru Muzycznego w Gdyni. W ich wykonaniu można było usłyszeć rewie największych przebojów lat:50-tych, 60-tych aż po 90-te.  Na zakończenie odbyła się dyskoteka, która trwała do późnych godzin nocnych. 

Organizatorami tegorocznej imprezy byli: M-GOK w Sompolnie, Stowarzyszenie Kobiet Inicjatyw Wiejskich oraz Klub Sportowy „Błękitni”.  

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© sompolno24.pl | Prawa zastrzeżone