Zamknij
REKLAMA

Uczniowie z Sompolna najlepsi w "Olimpiadzie Wiedzy Konsumenckiej".

19:37, 16.03.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie zajęli sześć pierwszych miejsc w Powiatowym Finale Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej.

Olimpiada Wiedzy Konsumenckiej im. Elżbiety Połczyńskiej odbyła się dziś w budynku Starostwa Powiatowego w Koninie. Wzięło w niej udział 19 uczniów wyłonionych w eliminachach przeprowadzonych przez Zespoły Szkół w Kleczewie, Sompolnie i Żychlinie. Finaliści musieli się zmierzyć z 40 pytaniami w teście pisemnym z przepisów prawa konsumenckiego, zwłaszcza w zakresie: sprzedaży konsumenckiej, pozasądowego rozstrzygania sporów konsumenckich, prawa ochrony konkurencji i konsumentów oraz przepisów prawa bankowego, turystycznego, energetycznego, ubezpieczeniowego i telekomunikacyjnego.

W olimpiadzie zwyciężyła po raz kolejny Weronika Kmieć. Kolejne miejsca zajęli: Krzysztof Dembowski, Damian Czerbachowski, Andżelika Ziółkowską, Paulina Olejnik i Natalia Jastrzębska. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc będą reprezentować powiat koniński w wojewódzkim finale olimpiady, która odbędzie się 11 kwietnia w Poznaniu.
 
fot. Starostwo Powiatowe w Koninie

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© sompolno24.pl | Prawa zastrzeżone