Zamknij
REKLAMA

Rajd Rowerowy Bez Uzależnień.

21:49, 13.05.2018 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Rajd Rowerowy Bez Uzależnień.

W sobotę, 12 maja, odbył się” Rajd Rowerowy Bez Uzależnień”, organizowany przez Burmistrza Miasta Sompolno Pana Romana Bednarka oraz Gminną Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sompolnie.

W sobotnie słoneczne popołudnie na stracie rajdu  stawiło się liczne grono cyklistów. Na trasę 20 kilometrowego rajdu wyruszyło około 200 miłośników dwóch kółek. Trasa tegorocznego rajdu przebiegała przez miejscowości: Belny- Wierzbie-Mąkolno-Zakrzewek-Biele-Sompolno. Po przejechaniu około 15 km do Mąkolna wszystkich uczestników zaproszono na mała przerwę. W czasie odpoczynku można było zjeść przepyszną grochówkę, napić się wody i nabrać sił na dalszą trasę rajdu.

Na zakończenie rajdu wśród wszystkich uczestników, którzy dotarli do mety rozlosowano nagrodę ufundowaną przez Burmistrza Miasta Sompolno. Główna nagrodą był rower. Zwyciężczynią została Pani Magdalena Ulańska z Sompolna. Trasę rajdu zabezpieczali  druhowie OSP Racięcice, OSP Mostki  oraz Policjanci z Sompolna i Konina.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%