Zamknij
REKLAMA

Kino powraca do Sompolna

18:55, 22.10.2019 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Wielu mieszkańców Sompolna i okolic z nostalgią powraca pamięcią do czasów kina „Bajka”, gdzie było można obejrzeć światowe i polskie hity filmowe. Już od 11 listopada będzie można sobie przypomnieć tamte czasy.
W tym dniu  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym zostanie otwarte "Sompoleńskie Kino za Rogiem”.

"Kino za Rogiem" to sieć małych, kameralnych kin, tanich w utrzymaniu i prostych w obsłudze, ale spełniających wysokie standardy techniczne. Dzięki technologii cyfrowej właściciel lub animator kina otrzymuje stały i swobodny dostęp  "na żądanie" do zasobów polskiej i światowej kinematografii. Co więcej, w tej sieci kin widz może oglądać nie tylko filmy, sala kinowa jest zarazem wielofunkcyjną salą multimedialną, umożliwiającą między innymi transmisję na żywo wydarzeń kulturalnych i sportowych. Kino za Rogiem" zarówno pod względem elastycznego repertuaru jak i niskich cen biletów będzie dostępne dla każdego fana kina.
Programującym repertuar kina może być także widz. Na przykład mała grupa przyjaciół, znajomych, klasa uczniów, decyduje o tym, co chciałby obejrzeć w kinie. Może sobie zamówić seans na życzenie czy wpływać na dobór repertuaru. Kolejnym atutem jest stała dostępność filmów. Filmy, które są dostępne w bibliotece "Kina za Rogiem", pozostają w niej na długo.

Bieżące informacje można śledzić na profilu kina: https://www.facebook.com/pg/kinosompolno/posts/

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

PiotrPiotr

0 0

Jestem pod wrażeniem.
Szkoda, że nie dożyłem tych czasów, kiedy mieszkałem w naszym Sompolnie. Ale na pewno przyjadę na jakiś seans. ? 19:52, 22.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz