Zamknij

Wędkarze rywalizowali o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu

18:07, 18.09.2019 | M.B
Skomentuj

W niedzielę 15 września  na kanale  licheńskim odbyły się  Zawody Wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Konińskiego.
W zawodach wzięło udział  58 zawodników. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach senior i junior.  Wędkarze łapali ryby metodą spławikową lub gruntową na jedną wędkę w trzech sektorach seniorzy i jeden juniorzy. Po czterech godzinach zmagań wędkarskich komisja sędziowska przystąpiła do ważenia ryb na stanowiskach oraz podsumowania wyników z poszczególnych sektorów.

Zwycięzcą zawodów w kategorii seniorów został Tomasz Tomczak z wynikiem 10020pkt (I miejsce sektor C),
II miejsce zajął Krystian Gicewicz  9770 pkt (I miejsce sektor B), III miejsce Gruberski Zbigniew 7520 pkt
(I miejsce sektor A).

W kategorii juniorów zwyciężył Janicki Patryk-4365pkt, II miejsce zajął Zakan Wojciech 3780pkt, III miejsce Antonina Ulańska 3600pkt. Puchary i nagrody dla najlepszych wędkarzy wręczył Przewodniczący Rady Powiatu Konińskiego Pan Janusz Stankiewicz wraz z organizatorami.

Sędziami zawodów byli: Ryszard Wańkowski, Marek Wiśniewski,  Lech Wiśniewski.