Zamknij

Kosmetyczka

Nr oferty: StPr/18/2097Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: PIOTRKOWSKA 4, 62-610 Sompolno, powiat: koniński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: manicure, pedicure, hybryda, żele, henna, regulacja, zabiegi pielęgnacyjne, makijaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 09.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Kosmetyczka
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: " Oliwia " - Gabinet Pielęgnacji Zdrowia i Urody -Rusin Jolanta
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: PIOTRKOWSKA 4, 62-610 Sompolno, powiat: koniński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Jolanta Rusin
      Numer telefonu: 600004927
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Strzyżenie,modelowanie,farbowanie,czesanie
      StPr/18/2113
      data rozpoczęcia pracy od 12.10.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      praca fizyczna w lesie
      StPr/18/2124
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2018
      wynagrodzenie od do 2 100 PLN

      transport drewna
      StPr/18/2126

      wycinka drzew
      StPr/18/2127

      manicure, pedicure, hybryda, żele, henna, regulacja, zabiegi pielęgnacyjne, makijaż
      StPr/18/2097
      data rozpoczęcia pracy od 09.10.2018

      transport towaru po Polsce
      StPr/18/1992
      data rozpoczęcia pracy od 25.09.2018
      wynagrodzenie od 4 500 - 5 500 PLN