Zamknij

Kierowca

Nr oferty: StPr/18/1992Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: LEŚNA 10, 62-610 Sompolno, powiat: koniński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: transport towaru po Polsce
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.09.2018
Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY KAT. CE
    • ŚWIADECTWO KWALIFIKACJI PRZEWÓZ RZECZY
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • brak lub niepełne podstawowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Z.P.H.U. "TOMALA" Bilski Tomasz
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: LEŚNA 10, 62-610 Sompolno, powiat: koniński, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Tomasz Bilski
        Numer telefonu: 606290879
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Strzyżenie,modelowanie,farbowanie,czesanie
        StPr/18/2113
        data rozpoczęcia pracy od 12.10.2018
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        praca fizyczna w lesie
        StPr/18/2124
        data rozpoczęcia pracy od 15.10.2018
        wynagrodzenie od do 2 100 PLN

        transport drewna
        StPr/18/2126

        wycinka drzew
        StPr/18/2127

        manicure, pedicure, hybryda, żele, henna, regulacja, zabiegi pielęgnacyjne, makijaż
        StPr/18/2097
        data rozpoczęcia pracy od 09.10.2018

        transport towaru po Polsce
        StPr/18/1992
        data rozpoczęcia pracy od 25.09.2018
        wynagrodzenie od 4 500 - 5 500 PLN